incelift.com'a Hoş Geldiniz

2010'dan bu yana Antalya, Döşemealtı'nda Panelvan, Kamyon, Tır Tail Liftleri, Araç Klima, Soğutucu & İklimlendirme Çözümleri ve Yedek Parça satışı yapıyoruz..

İşletmemiz, kargo ve insan taşımacılığı, savunma sanayi, iş makineleri ve otomotiv sektörü startçıları, alternatörler elektromekanik ürünler ve yedek parçalar için özel hidrolik mekanik çözümler alanında öncü ve lider bir marka DLP Tail Lift’in yetkili bayii ve servisidir.

Yıllar geçtikçe, ürün portföyü Kuyruk Asansörleri ve DLP markalı Yükleme Platformları gibi ürünlerle sürekli genişletilmiştir.

DLP, 6.000 metrekarelik bir alanda esnek bir üretim yapısına sahiptir. Yedek parça tedariki de dahil olmak üzere dünya çapında bir servis ağı, yerinde hızlı ve profesyonel destek sağlar. 43 yılı aşkın süredir, özelleştirilmiş çözümler, tasarım mükemmelliği, ürün geliştirme ve kaynak sağlama konularına odaklanmıştır.

DLP, kendi teknolojisini kullanarak, hidrolik mekanik prosedürlerin kullanımına büyük önem verilerek, yüklerin ve araçlara bağlı olan veya sabit kişilerin taşınması için ekipman geliştirir ve ekipman üretir. İhtiyaçlarınız için size en iyi çözümü sunabilmek için çeşitli ekipman seçenekleri sunabilen tek Türk şirketidir.

Bizim Hikayemiz

Kuruluşumuz
İnce İklimlendirme, Şubat 2010'da Mehmet İnce tarafından Antalya, Döşemealtı'nda kuruldu.
DLP ile Anlaşma Yapıldı
2015'te Türkiye'nin en büyük lift üreticisi DLP ile anlaşma yaptık.
E-Ticaret Sitesi
2020 yılında incelift.com'u e-ticaret sitesi özelliği ile yayınladık.

Menü